شما اینجا هستید

در هشتاد و دومین برنامه «سینماروایت»؛

فیلم تحسین شده«گیمیچی» به کارگردانی «مجید اسماعیلی پارسا» مهمان«سینماروایت» خواهد بود

سینما روایت:نشست نقد و بررسی «گَمیچی» پس از نمایش، با حضور کارگردان، دیگر عوامل فیلم و منتقدان و کارشناسان سینمایی برگزار خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی سینما روایت؛ برنامه «سینماروایت» در هشتادودومین برنامه ی خود، میزبان «گَمیچی» خواهد بود.

فیلم سینمایی تحسین شدۀ «گَمیچی» به کارگردانی «مجید اسماعیلی پارسا» که تا پیش از این موفق به کسب پروانه زرین بهترین کارگردانی، بهترین فیلم و بهترین بازیگر از بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم نوجوانان همدان و همچنین دریافت تندیس ویژه سیفژ و کسب غزال زرین بهترین کارگردانی از پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز شده است، در برنامه این هفته «سینماروایت» به نمایش درخواهد آمد و سپس جلسه نقد و بررسی آن برگزار خواهد شد.

در نشست نقد و بررسی «گَمیچی» پس از نمایش، با حضور کارگردان، دیگر عوامل فیلم و منتقدان و کارشناسان سینمایی برگزار می گردد.

هشتاد و دومین برنامه «سینماروایت» یکشنبه ۱۶ خرداد ساعت ۱۷در مجتمع فرهنگی اسوه (خ انقلاب – نبش بهار جنوبی) برگزار خواهد شد.

سینما روایت

محمد تقی فهیم معتقد است جای خالی فیلمسازان در به تصویر کشیدن مضامینی همچون دستگیری برادر رییس جمهور، اختلاس سه هزار میلیاردی و انواع و اقسام فسادها در عرصه مستند خالی است.

جشنواره مقاومت

سینما روایت: آئین رونمایی از دومین مجموعه آثار برگزیده سینمای مقاومت صبح امروز در مؤسسه رسانه‌های تصویری با حضور محمد خزاعی دبیر چهاردهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، اصحاب رسانه و جمعی از مدیران سینمایی همچون حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی، محمد ابطحی مدیرعامل مؤسسه رسانه‌های تصویری، حبیب ایل‌بیگی رئیس شورای نظارت و ارزشیابی، و برخی از سینماگران مانند نرگس آبیار، انسیه شاه‌حسینی، حبیب ایل‌بیگی، سیدسعید سیدزاده، علی غفاری و ... برگزار شد.

نشریه سینما روایت

سینما روایت: در پی انتشار دومین شماره نشریه«سینماروایت» توسط انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس، شماره اول و دوم این نشریه سینمایی به صورت فایل پی دی اف برای دانلود بر روی سایت انجمن به آدرسcinemarevayat.ir قرار گرفت.

شهرک سینمایی