شما اینجا هستید

از روز ۲۷ بهمن ماه؛

رونمایی از فیلم «سرگشته»/ آغاز «شب‌های فیلم» انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس

سینمارایت: نمایش فیلم‌های منتخب جشنواره سی‌و پنجم فیلم فجر باعنوان «شب‌های فیلم» که به همت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس از ۲۷ بهمن برگزارمی‌شود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینماروایت؛ «شب‌های فیلم»  انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس که فیلم‌های منتخب جشنواره سی و پنجم فیلم فجر است از روز ۲۷ بهمن ماه تا ۶ بهمن برگزار می‌شود. 

۱۳۹۵۱۰۱۲۰۰۰۴۸۴_photol.jpg

انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس که هر سال پس از پایان جشنواره فیلم فجر میزبان هنرمندان، هنر دوستان و خانواده هایشان بوده است، امسال نیز این برنامه را خواهد داشت با این تفاوت که تنها در یک سانس (۱۹:۰۰) فیلم‌های منتخب در سینما فلسطین برگزار می ‌شود. 

در برنامه امسال «شب های فیلم» انجمن، رونمایی از فیلم «سرگشته» ساخته سهیل سلیمی که از محصولات انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس است، صورت می‌گیرد. 

برچسب ها: 

سینما روایت

محمد تقی فهیم معتقد است جای خالی فیلمسازان در به تصویر کشیدن مضامینی همچون دستگیری برادر رییس جمهور، اختلاس سه هزار میلیاردی و انواع و اقسام فسادها در عرصه مستند خالی است.

جشنواره مقاومت

سینما روایت: آئین رونمایی از دومین مجموعه آثار برگزیده سینمای مقاومت صبح امروز در مؤسسه رسانه‌های تصویری با حضور محمد خزاعی دبیر چهاردهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، اصحاب رسانه و جمعی از مدیران سینمایی همچون حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی، محمد ابطحی مدیرعامل مؤسسه رسانه‌های تصویری، حبیب ایل‌بیگی رئیس شورای نظارت و ارزشیابی، و برخی از سینماگران مانند نرگس آبیار، انسیه شاه‌حسینی، حبیب ایل‌بیگی، سیدسعید سیدزاده، علی غفاری و ... برگزار شد.

نشریه سینما روایت

سینما روایت: در پی انتشار دومین شماره نشریه«سینماروایت» توسط انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس، شماره اول و دوم این نشریه سینمایی به صورت فایل پی دی اف برای دانلود بر روی سایت انجمن به آدرسcinemarevayat.ir قرار گرفت.

شهرک سینمایی