شما اینجا هستید

انیمیشن «نبرد خلیج فارس۲»

اکران انیمیشن حمله ایران به‌ ناو آمریکا در سینماها اواخر بهمن‌ماه+ (تیزر و عکس)

سینماروایت: انیمیشن «نبرد خلیج فارس۲» به کارگردانی فرهاد عظیما اواخر بهمن در سینماهای کشور اکران می شود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینماروایت؛ انیمیشن «نبرد خلیج فارس۲» به کارگردانی فرهاد عظیما اواخر بهمن در سینماهای کشور اکران می شود.

این انیمیشن توسط گروه انیمیشن «فاطمه الزهرا» (س) تولید شده و قراراست توسط حوزه هنری پخش و اکران شود. انیمیشن «نبرد خلیج فارس۲» روایتی از رویایی ناوگان دریایی ایران و آمریکا در آب‌های خلیج فارس است.

رسانه های منطقه و جهان واکنش های فراوانی به این انیمیشن نشان داده اند. سایت سی.ان.ان عربی در مطلبی پیرامون انیمیشن نبرد خلیج فارس نوشت :  این اثر تحول نوین رسانه ای در چارچوب نمایش قدرت نظامی ایران در خلیج فارس است. 

فرهاد عظیما پیش از این  انیمیشن های چون «پیام راشل کوری ۲ یا جهان پس از ظهور » که یک انیمیشن سه بعدی درباره درگیری بین جمهوری اسلامی ایران و اسرائیل می باشد. را  تولید کرده است. دراین انیمیشن، اسرائیل در اثر انفجار یکی از بمب‌های اتمی شلیک شده توسط خودش که مورد اصابت موشک‌های ایرانی قرار گرفته بود نابود می شود و پس از آن کشور فلسطین توسط مسلمانان دوباره‌ ساخته می شود. 

در این نبرد، جنگنده‌های نیروی مقاومت جمهوری اسلامی مامور به مهار حمله موشکی اسرائیل می‌شوند که به فتح بیت‌المقدس توسط نیروهای مقاومت منتهی می‌شود.

کارگردان این اثر گفت: موضوع این انیمیشن در رابطه با پیشرفت اسلام در سایه مقاومت، آزادی قدس، نابودی اسراییل و از بین رفتن نظامی‌گری آمریکا و دنیای بعد از ظهور است.

 

ویدئو: 
Loading Video.‎.‎.‎

سینما روایت

محمد تقی فهیم معتقد است جای خالی فیلمسازان در به تصویر کشیدن مضامینی همچون دستگیری برادر رییس جمهور، اختلاس سه هزار میلیاردی و انواع و اقسام فسادها در عرصه مستند خالی است.

جشنواره مقاومت

سینما روایت: آئین رونمایی از دومین مجموعه آثار برگزیده سینمای مقاومت صبح امروز در مؤسسه رسانه‌های تصویری با حضور محمد خزاعی دبیر چهاردهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، اصحاب رسانه و جمعی از مدیران سینمایی همچون حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی، محمد ابطحی مدیرعامل مؤسسه رسانه‌های تصویری، حبیب ایل‌بیگی رئیس شورای نظارت و ارزشیابی، و برخی از سینماگران مانند نرگس آبیار، انسیه شاه‌حسینی، حبیب ایل‌بیگی، سیدسعید سیدزاده، علی غفاری و ... برگزار شد.

نشریه سینما روایت

سینما روایت: در پی انتشار دومین شماره نشریه«سینماروایت» توسط انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس، شماره اول و دوم این نشریه سینمایی به صورت فایل پی دی اف برای دانلود بر روی سایت انجمن به آدرسcinemarevayat.ir قرار گرفت.

شهرک سینمایی