شما اینجا هستید

مسابقه «دفاع ادامه دارد...» در فضای مجازی برگزار می‌شود

به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس مسابقه «دفاع ادامه دارد...» در فضای مجازی و با محوریت « از دفاع مقدس تا دفاع از حرم » برگزار می شود.

پایگاه تحلیلی - خبری سینماروایت به نقل از تسنیم؛ به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس مجموعه «اخبار جهادی» برای دومین بار مسابقه‌ا‌ی را در فضای مجازی با موضوع « دفاع ادامه دارد... » و با محوریت « از دفاع مقدس تا دفاع از حرم »برگزار می‌کند.

شاخه‌های مسابقه عبارتند از :

۱. ارائه کانال (فقط کانال‌های دفاع مقدس و دفاع از حرم)

۲. ساخت کلیپ (توجه به موضوع و محوریت موضوع)

۳. طراحی پوستر (توجه به موضوع و محوریت موضوع)

شرط شرکت دادن کانال‌های واجد شرایط در مسابقه، قرار دادن پوستر مسابقه در کانال می‌باشد و مطالب ارسالی که کپی باشند از مسابقه حذف خواهند شد.

مهلت ارسال آثار از  یکم لغایت ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ بوده و علاقه مندان می‌توانند جهت ارسال آثار با آی‌دی asar_jahadi@ در تلگرام ارتباط بگیرند.

زمان اعلام نتایج همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس خواهد بود و در پایان به سه نفر اول از هر بخش به عنوان برنده، هدایایی «به نیابت از شهدا» تقدیم می شود.

سینما روایت

محمد تقی فهیم معتقد است جای خالی فیلمسازان در به تصویر کشیدن مضامینی همچون دستگیری برادر رییس جمهور، اختلاس سه هزار میلیاردی و انواع و اقسام فسادها در عرصه مستند خالی است.

جشنواره مقاومت

سینما روایت: آئین رونمایی از دومین مجموعه آثار برگزیده سینمای مقاومت صبح امروز در مؤسسه رسانه‌های تصویری با حضور محمد خزاعی دبیر چهاردهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، اصحاب رسانه و جمعی از مدیران سینمایی همچون حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی، محمد ابطحی مدیرعامل مؤسسه رسانه‌های تصویری، حبیب ایل‌بیگی رئیس شورای نظارت و ارزشیابی، و برخی از سینماگران مانند نرگس آبیار، انسیه شاه‌حسینی، حبیب ایل‌بیگی، سیدسعید سیدزاده، علی غفاری و ... برگزار شد.

نشریه سینما روایت

سینما روایت: در پی انتشار دومین شماره نشریه«سینماروایت» توسط انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس، شماره اول و دوم این نشریه سینمایی به صورت فایل پی دی اف برای دانلود بر روی سایت انجمن به آدرسcinemarevayat.ir قرار گرفت.

شهرک سینمایی